Remont pokrycia dachowego wraz z robotami towarzyszącymi w budynku Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska
- Numer postępowania DAG-WZP.26.1.69.2026.ESJ
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-08-13 13:13 | - | |||
|
|
Lublin remont dachu przedmiar robót-2.pdf | 2026-08-13 13:13 | 57 KB | ||
|
|
Specyfikacja STWiOR remont dachu Lublin-1.pdf | 2026-08-13 13:13 | 452 KB | ||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia-73.pdf | 2026-08-13 13:13 | 653 KB | ||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia-edytowalna wersja.docx | 2026-08-13 13:13 | 202 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-08-13 13:13 | 1.83 MB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Remont pokrycia dachowego wraz z robotami towarzyszącymi w budynku Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska | 337 823,41 PLN | 2026-08-28 10:05:48 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
