Monitoring promieniowania jonizującego realizowany w ramach Państwowego Monitoringu Środowiska w latach 2026-2027. Zadanie 3: Monitoring stężenia cezu-137 w glebie
- Numer postępowania DAG-WZP.26.1.71.2026.MR
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-08-13 22:06 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o Zamówieniu TED.pdf | 2026-08-13 22:06 | 178 KB | ||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf | 2026-08-13 22:06 | 1.29 MB | ||
|
|
SWZ — Formularz Ofertowy i Załączniki.docx | 2026-08-13 22:06 | 167 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Załącznik nr 9 do SWZ - Deklaracja IMGW-PIB.pdf | 2026-08-18 10:02 | 358 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Monitoring promieniowania jonizującego realizowany w ramach Państwowego Monitoringu Środowiska w latach 2026-2027. Zadanie 3: Monitoring stężenia cezu-137 w glebie | 660 390,00 PLN | 2026-08-21 12:56:45 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
