Wzorcowanie sprzętu KSMP (przepływomierze) - Wzorcowanie przepływomierzy służących do kalibracji przepływu w urządzeniach mierzących jakość powietrza

  • Numer postępowania CLB-WAT.26.56.2026
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi wzorcowania bez ewentualnej adjustacji przepływomierzy służących do kalibracji przepływu w urządzeniach mierzących jakość powietrza dla szesnastu Oddziałów
    Centralnego Laboratorium Badawczego Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska z podziałem części (pakiety) w roku 2026:
    • Część I - Wzorcowanie przepływomierzy tłoczkowych
    • Część II - Wzorcowanie przepływomierzy zwężkowych
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do zapytania ofertowego dla każdej z części.
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-09 12:00 (Pozostało: 3 Dni 16 Godzin 37 Minut)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-09 12:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-08-31 12:39
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-08-31 12:39 -
    icon CLB-WAT.26.56.2026 - Zapytanie ofertowe - Wzorcowanie przepływomierzy KSMP.pdf 2026-08-31 12:39 234 KB
    icon Zał. nr 1 do zapytania ofertowego - Formularz ofertowy.docx 2026-08-31 12:39 26 KB
    icon Zał. nr 2 do zapytania ofertowego - Formularz asortymentowo-cenowy (zał. do OPZ).docx 2026-08-31 12:39 14 KB
    icon Zał. nr 2 do zapytania ofertowego - Opis Przedmiotu Zamóweina.pdf 2026-08-31 12:39 221 KB
    icon Zał. nr 3 do zapytania ofertowego - Projektowane postanowienia umowy.pdf 2026-08-31 12:39 353 KB

    Pytania i odpowiedzi

    Nazwa Data udzielenia odpowiedzi
    Odpowiedzi na pytania 2026-09-04 13:13

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa