Zagospodarowanie odpadów pochodzących z nielegalnego międzynarodowego przemieszczania

  • Numer postępowania DAG-WZP.26.1.70.2026.JBS
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Uwagi

    Termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi, upływa: 2026-09-14

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-28 10:00 (Pozostało: 22 Dni 14 Godzin 37 Minut)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-28 10:30
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-08-31 20:20
    Termin zakończenia postępowania:
    --
    Zaszyfrownanie (dodanie dokumentu lub zapisanie oferty)

    Ustaw i zapamiętaj własny kod dostępu, aby móc podejrzeć złożoną {1} lub ją wycofać.

    W przypadku utraty ustawionego kodu, należy wycofać i/lub usunąć {1}, co umożliwi Ci nadanie nowego kodu dostępu oraz ponowne wprowadzenie {0} do systemu.

    Kodu dostępu nie udostępniaj nikomu, nawet Zamawiającemu. Do momentu otwarcia, Zamawiający nie ma wglądu do złożonego formularza {0} ani żadnych załączonych dokumentów.

    Opis:
    Wykonawca wypełnia JEDZ, tworząc dokument elektroniczny, korzystając z narzędzia ESPD. W przypadku wyboru tej opcji, Wykonawca nie musi załączać plików XML lub innych formatów. System automatycznie prześle wypełnione dane na Formularzu JEDZ do Platformy zakupowej Zamawiającego.
    Typ: *
    Załącznik: *

    Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
    o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
    zamówień publicznych w całej UE.

    Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
    co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.

    Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej. Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-08-31 20:20 -
    icon Ogłoszenie o Zamówieniu TED.pdf 2026-08-31 20:20 269 KB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf 2026-08-31 20:20 1.00 MB
    icon SWZ — PPU dla części I, II oraz III.pdf 2026-08-31 20:20 1.47 MB
    icon SWZ — OPZ dla części I, II oraz III.pdf 2026-08-31 20:20 539 KB
    icon SWZ —Załącznik nr 1 do OPZ dla Części I - Charakterystyka i zdjęcia odpadów.pdf 2026-08-31 20:20 103.54 MB
    icon SWZ —Załącznik nr 2 do OPZ dla Części I - Minimalne wymagania dla systemów.docx 2026-08-31 20:20 34 KB
    icon SWZ —Załącznik nr 1 do OPZ dla Części II - Charakterystyka i zdjęcia odpadów.pdf 2026-08-31 20:20 91.82 MB
    icon SWZ —Załącznik nr 2 do OPZ dla Części II - Minimalne wymagania dla systemów.docx 2026-08-31 20:20 35 KB
    icon SWZ —Załącznik nr 1 do OPZ dla Części III - Charakterystyka i zdjęcia odpadów.pdf 2026-08-31 20:20 188.85 MB
    icon SWZ —Załącznik nr 2 do OPZ dla Części III - Minimalne wymagania dla systemów.docx 2026-08-31 20:20 34 KB
    icon SWZ — Formularz Ofertowy i Załączniki.docx 2026-08-31 20:20 111 KB
    icon SWZ — Formularz cenowy dla części I, II oraz III.xlsx 2026-08-31 20:20 17 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa