Konserwacja i serwis agregatu prądotwórczego na budynku Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska, Warszawa, ul. Chmielna 132/134

  • Numer postępowania DAG-WIR.222.214.2026
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Konserwacja i serwis agregatu prądotwórczego na budynku Głównego Inspektoratu
    Ochrony Środowiska, Warszawa, ul. Chmielna 132/134
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-07 23:59 (Pozostało: 2 Dni 4 Godzin 36 Minut)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-08 10:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-09-02 11:41
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-09-02 11:41 -
    icon _Formularz-Ofertowy szacowanie.docx 2026-09-02 11:41 40 KB
    icon Zapytanie ofertowe.pdf 2026-09-02 11:41 180 KB
    icon Dane techniczne Siltec SSG220.pdf 2026-09-02 11:41 320 KB
    icon Podręcznik Operatora.pdf 2026-09-02 11:41 4.17 MB
    icon Schemat SSG220_3kW.pdf 2026-09-02 11:41 664 KB
    icon Umowa agregat Chmielna.rtf 2026-09-02 11:41 337 KB
    icon Zał. nr 3 protokołu odbioru.docx 2026-09-02 11:41 17 KB
    icon Agregat Chmielna OPZ.docx 2026-09-02 11:41 26 KB
    icon Załącznik nr 5 – Klauzula informacyjna RODO GIOŚ.docx 2026-09-02 11:41 19 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa